AmazingLife

AmazingLife - Innowacyjny polski serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-27 13:57:14

KacperDyszka
Administrator ROOT
Dołączył: 2016-12-26
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 54.2.2840.59

Rekrutacja na Moderatora !

Witam. Z przyjemnością otwieram pierwszą rekrutację na Moderatora.Do obowiązków moderatora należy: pilnowanie porządku na serwerze, reagowanie na raporty graczy, udzielanie im pomocy, organizowanie eventów, dawanie dobrego przykładu graczom. Każdy moderator jest zobowiązany spędzać na serwerze minimum 7h tygodniowo. Jeśli nie jesteś pewien czy podołasz tym obowiązkom nie składaj podania. Rekrutacja jest kierowana tylko do stałych graczy, którzy wiedzą z czym wiąże się objęcie tej rangi. Dobrze by było gdyby potencjalny moderator znał podstawowe komendy. Na moderatora dostanie się jedna osoba. Wyniki pojawia się po pojawieniu się odpowiednio dobrego podania.
Podania należy składać jako odpowiedzi w tym wątku, według poniższego wzoru.

Wzór:
Imię:
Nick:
UID:
Twój serial:
Wiek:
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?:
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Twoje ulubione eventy:
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:
Coś od siebie:

Życzę powodzenia [dblpt])

Offline

#2 2016-12-27 14:12:37

Misteo
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię:Kubuś
Nick:Misteo
UID:22
Twój serial: 6AEB6E0E017BC8AB77BDB832191D7042
Wiek:13,5
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Nie, jestem zdrowym człowiekiem napisałem 3 razy kangurka na 98% [dblpt]) jeśli nie wiecie co to jest, jest to taki trudny sprawdzian (dodadkowy) piszą go ci którzy mają się na siłach go napisać [dblpt]).
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem przyjaznym człowiekiem, uwielbiam kontakt z ludźmi.Lubie pomagać, kiedyś należałem do funadacjii, może nie że należałem ale byłem funkjonaruszem w fundacji "Pomagamy Seniorom".Mam dużo przyjaciół ze względu na poczucie humoru i pomaganie innym.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?:Od niedawna czyli od dziś, bo dziś serwerek wystartował [dblpt])
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:Zawsze mażyłem o moderatorze ale udało mi sie to tylko gdy miałem 10 lat a było to na serwerach minecraft.....Teraz w minecraft niegram wręcz rzygam.Ale znam komendy, gdyż mój kolega jest moderatorem na 4life i znam dużo komend, ucze się też ze stron, ale naprawde braków nie ma ogarnąc będe umiał [dblpt])
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:NIE!, Jestem przyjazny nie toleruje takich zachowań, jeśli mi sięcoś nie podoba to poprostu mówie grzecznie,a jeśli ktoś mnie wyzywa:ignoruje.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Za nic [dblpt])
Twoje ulubione eventy:hmmm....Chyba Sumo (Czyli spychanie sie np.z góry chillad monster truckami)
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: właśnie event np.animki.Admin pisze animke i kto pierwszy napisze przechodzi dalej, zaś kto ostatni odpada, Nagroda to pula którą gracze przekaża, lub która będzie narzucona na wstęp :_)
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:Oj dużo myślę że około 5 godzin conajmniej, jestem chory i jestem w szpitalu ale kompek prawilnie jest
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:Tyle ile trzeba : Trochę gram, trochę czytam, pomagam itd.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:Jasne:GG,SKYPE,TS3
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Znam podstawowe komendy typu oczywiście ban czy mute a nawet warn (proste).Umiem tepac innych graczy do mnie i ja do nich.Nie jestem nerwowy więc każdemu po kolei mogę pomóc, bo przecież każdy kiedyś zaczyna.Będę czytał raporty, bo sam jestem ciekaw co robią inni gracze.Lubię urządząć eventy:Nawet w plaach miałem rozdac 20psc na 1, zobaczymy...:).
No jak już mówiłem długo spędzać będę mógł bo jestem w szpitalu:).Nie jestem jakiś wywyższający więc każdemu podpowiem, porzyczę auta, albo podwioze, bo to w końcu gra chodzi o zabawę!.
Coś od siebie:Akurat tu pomysłu nie mam....A więc POZDRAWIAM ! mam nadzieję że podanie zostanie rozstrygnięte pozytywnie :_)

Offline

#3 2016-12-27 14:49:16

Bartek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię:Mam na imię Bartosz.
Nick:Mój nick na serwerze to Bartek.
UID:24
Twój serial:6FF8BB36274D573ED289046BB2547594
Wiek:Mam 14 lat.
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie,nie cierpię na żadne z tych wymienionych chorób.
Opisz krótko siebie i swój charakter:Cześć.Mam na imię Bartosz.Uczęszczam do 2 klasy Gimnazjum w Radzyniu Podlaskim.Moje włosy są koloru ciemnego blondu a moje oczy są koloru zielonego.Interesuję się motoryzacją oraz grami video.W przyszłości planuję zostać prawnikiem.Lubię prawo i chcę karać ludzi za złe postąpione czyny.Dlatego też piszę te podanie na moderatora aby się szybciej i bardziej przygotować do tego mojego upragnionego zawodu.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Od dzisiaj,ale widziałem ,że ten serwer to jest na chwilę obecną najlepszy jaką znalazłem i planuję tu grać do końca tego serwera.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Oczywiście.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie,nigdy mi się to nie przydarzyło.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Za nic nie byłem karany.
Twoje ulubione eventy:G1,ZTP,Derby itp.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Tak.Mam taki pomysł który polega na tym ,że na początku zbieramy dwóch ludzi z administracji i jednego najlepiej administratora.Prosimy go aby zrespił 15 - 20 ( zależy od ilości chętnych graczy ) rowerów.Gdy rowery są już zrespione i gotowe do startu w tedy piszemy ,że zapraszamy na event na chacie globalnym.Przenosimy wszystkich chętnych którzy zgłoszą się na wiadomości prywatnej i prosimy aby wsiedli na rowery i zajęli miejsca.Mówimy im żeby jechali z BM ( Bayside Marina) Do LV lot ( Lotnisku w Las Venturas).Gdy są już pewni gdzie to jest piszemy na chacie globalnym START!.Gdy jakaś osoba tam już dojedzie spotka tam wcześniej zrespawnowane kosiarki.Mają nimi dojechać z LV LOT (Lotnisko Las Venturas ) Do LS SPAWN ( Czyli do miejsca gdzie się respimy w Los Santos).Tam znajdą czarnego sultana.Są 3 miejsca dlatego jak 3 pierwsze osoby wejdą wygrają określoną sumę pieniędzy.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Najwięcej jak tylko mogę.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1/2 mojego czasu.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:Oczywiście.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Chcę zostać moderatorem ponieważ znam owe komendy które powinienem znać na stanowisku moderatora.Mam duże doświadczenie zdobyte z wielu innych serwerów.Chcę dołączyć do waszej ekipy ,aby poznać was dokładniej oraz żeby organizować eventy oraz rozwiązywać raporty.
Coś od siebie:Liczę,że dacie mi szansę a innym także życzę powodzenia [dblpt]D

Pozdrawiam
Bartosz.

Offline

#4 2016-12-27 15:11:34

Piotrek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
Windows 8.1Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Piotrek
Nick: Piotrek
UID: 25
Twój serial: 23005AC56938BBB854EAA2DB07C4E392
Wiek: 16lat
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Tak, została u mnie wykryta dysleksja ale staram się panować nad błędami ortograficznymi.
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jesteś trochę takim typowym maniakiem MTA jak jakiś serwer mi się podoba potrafię grać na nim nawet po 8/10 godzin dziennie.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Jeden dzień.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Jeżeli chodzi o komendy to nie (chyba że macie funkcję na panel administracyjny). Ale natomiast kiedyś miałem swój serwer.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nigdy żadnego (kilka razy miałem mute ale to jak ktoś we mnie wjechał ale to na innym serwerze)
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Za nic.
Twoje ulubione eventy: Derby i tak zwany "szybkie rączki"
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Chowa się auto w mieście a gracze go szukają jeśli ktoś wejdzie pierwszy auto jest jego (event dobry na początki serwera)
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Szczeże jak jestem w szkole to z 3/4 godziny ale w dni wolne nawet po 8 godzin.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Bardzo lubię pracować na forum (Właśnie dziś skończyłem robić forum dla innego serwera mogę pokazać zainteresowanym osobą moją prace ale w prywatnej wiadomości nie będę reklamował, zostałem oszukany miałem dostać rangę za forum a oni że forum ch*** PS spędziłem nad nim łącznie około 18godzin pracy)
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Mumble (TS3 mi nie działa wyskakują błędy)
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Szczerze, ponieważ gra w MTA to coś co lubię. Tak może nie znam komend ale szybko się ich nauczę i będę wykonywał swoje obowiązki lojalnie i sprawiedliwie.
Coś od siebie: Bardzo bym chciał być chodz raż na tej randze i mam nadzieję że tak będzie! (Do KacperDyszka jak byś chciał coś o forum styl czy dodatkowe funkcję to pisz na serwerze lub na forum a z chęcią pomogę zajmuję się robieniem forum ogólnie wiem prawie wszystko).


**Piotrek**

Offline

#5 2016-12-27 15:33:09

Pavvlo
Administrator ROOT
Dołączył: 2016-12-26
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Paweł
Nick: Pavvlo*
UID: 17
Twój serial: 3BC0761E717EF51ACF91EBBBBC4A6CB2
Wiek: 15
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem cierpliwy oraz wyrozumiały, angażuję się w to co robie, można na mnie liczyć. Nigdy nie staje murem po jednej stronie, lecz próbuję wyjaśniać sprawy tak, aby nikt nie był najbardziej poszkodowany. Nie ma dla mnie graczy równych i równiejszych, każdy odpowiada tak samo za to co zrobił.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?:Od początku założenia, tak mi się wydaje.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Owszem, mogę nawet wspomnieć, iż miałem nawet już przyjemność prowadzić pare serwerów jako developer i dawałem sobie z tym rade, a nawet lepiej, chwalili mnie na tym stanowisku. Jako supporter powinienem sprawdzić się idealnie.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie, nigdy nie zakłócałem pracy serwera, nawet próbuję angażować się w jego rozwijanie takimi rzeczami jak np. założenie wam forum.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nigdy nie byłem karany na tym serwerze.
Twoje ulubione eventy: Moje ulubione eventy to ZTP oraz Derby, czasami wykazuje się kreatywnością i wymyślam coś własnego.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Mam pewnien pomysł, a mianowicie są to wyścigi ''piesze'', np. gracze zbierają się w Bayside (mała wioska nieopodal San Fierro, obok wielkiego mostu łączący  San Fierro z granicami terenu Las Venturas) po czym na komende osoby prowadzącej event ''start'' biegną do wcześniej ustalonego miejsca przez administracje. 3 pierwsze osoby zostają nagrodzone. Mam wiele pomysłów na eventy, nie chcę tu aż tak bardzo się rozpisywać, jeżeli chcecie więcej pomysłów napiszcie do mnie na serwerze.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: od 4 do 6 godzin dziennie, czasami nawet od rana do wieczora.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Staram się czytać wszystkie, nie wyznaczam na to limitu czasowego.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Owszem, jest to teamspeak 3, oraz Skype.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Staram się angażować w pracę serwera, tworząc np. to forum. Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentną, staram się rozwiązywać trudne sytuacje z graczami pokojowo i spokojnie, bez żadnych kłótni, spin itp. Poświęcam dużo czasu na gre na serwerze, znam podstawowe komendy Moderatora oraz jakie ma on przywileje. Jestem otwarty dla innych graczy, z miłą chęcią bym pomógł danej osobie jeżeli miała by jakiś problem bądź by mnie o to poprosiła.
Coś od siebie: Zależy mi, aby serwer rozwijał się prawidłowo oraz aby grało tutaj dużo graczy, widze tutaj potencjał, w serwerze jak i w Administracji, która go tworzy, gra na serwerze sprawia mi przyjemność, dlatego będę się jak tylko mogę angażował w jego rozwój i aby wszystko przebiegało pomyślnie, mam nadzieje, że pomożecie mi bardziej zaangażować mi się w rozwój serwera dając mi szanse wykazania swoich umiejętności na stanowisku Moderatora. Dziękuję.

Offline

#6 2016-12-27 16:55:51

popek12
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Ksawier
Nick: popek12
UID: 27
Twój serial: 25ECC41BCAD97ECE422ABBB385D08903
Wiek: 13
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie [dblpt])
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miły, kulturalny,pomocny
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Od 10 minut
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tamkznam wszystkie komendy na jednym serwerze się tak postarałem że miałem Ceo ale to trzeba się starać
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie
Twoje ulubione eventy: Derby oraz G1 i ZTP
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Tak prawda i fałsz po jednej stronie prawda a po drugiej fałsz Jeśli gracz zdecyduje zle tp go na spawn jesli dobrze gra dalej. Musisz zadawać pytania
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 2-7h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Dużo bedę
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Team Spake 3
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Znam wszystkie komendy jestem kulturalny i lubię pomagać innym graczą oraz administracji. Chcę wspierać serwer a nie się z innymi kłócić wlę być w zgodzie [dblpt])
Coś od siebie: Pozdrawiam serdecznie całą administracje! [dblpt]) popek12

Offline

#7 2016-12-27 17:11:15

NighTWolf
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Mam na imię Paweł
Nick: Mój nick to .NighTWolf.
UID: Mój UID to 28.
Twój serial: Oto mój serial D4876DC13079A28ADFFB9CEEDB3265F3
Wiek: Mam 13 lat.
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie cierpię , na nic
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem miłym i przyjaznym 13-sto latkiem. Lubię informatykę i rzeczy  z nią związane. Nigdy nie przeklinam.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Z 10 min
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Oczywiście, wszelakiego rodzaju.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie , zawsze miły i pomocny [dblpt])
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Jeszcze nie dostałem ,żadnej kary.
Twoje ulubione eventy: Moje ulubione eventy to ZTP i derby.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Niestety jeszcze nie mam.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Jestem wstanie poświęcić około 2 godzin.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Około 1h
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Gadu Gadu
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Jestem pomocny , mam wielkie doświadczenie w tym zawodzie.
Coś od siebie: Prosił bym o tą jedną szansę od was RCON;ów. Nigdy was bym nie zawiódł.
@Edit: Może i gram mało na serwerze ,ale go znam !

Ostatnio edytowany przez NighTWolf (2016-12-27 17:13:29)

Offline

#8 2016-12-27 17:38:26

FantA
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Kamil

Nick: FantA
UID: 29
Twój serial: 10FDD2257E5AEFE378BB793A547FB6F4
Wiek: 18
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Młody,utalentowany i pozytywno nastawiony chłopak. Często poznaje nowych przyjaciół.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Od dzisiaj
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Moderator,Administrator,RCON Potwierdzenie u huruniego.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nic
Twoje ulubione eventy: ZTP,derby
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Wyscigi czolgiem, gracze by dostawali czołga (Rhino) i by sie scigali np z LS do LV. Działem można spowalniać graczy i zostać pierwszym.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 2/3h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:30min
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: TS3,Skype
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Mam duże doświadczenie w ciągu 4 miesięcy zdobyłem RCON'a na innym serwerze.
Coś od siebie: Huruni,KacperDyszka znacie mnie ;p z innego serwa

Ostatnio edytowany przez FantA (2016-12-27 17:39:39)

Offline

#9 2016-12-27 17:56:56

CoSSi
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
Windows 8Internet Explorer 11.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Paweł
Nick: Co$$i
UID:31
Twój serial: Podam później powód zmiana kompa
Wiek: 17
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie cierpię.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Paweł, mam 17 lat i zajmuje się na codzień skryptowaniem lua. Jestem miły, uprzejmy i ogarniety.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Od 1h
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak mam duże doświadczenie.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie zakłócam.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie.
Twoje ulubione eventy: ZTP i ogólnie eventy etapowe.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Aktualnie nie mam.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 3-4h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: Cały czas mg czytać.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Ts3, Skype itd.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Ponieważ mam duże doświadczenie z ta ranga oraz KacperDyszka zna mnie z tego stanowiska.
Coś od siebie: Co tu powiedziec proszę o szanse i nie zawiodę was.

Offline

#10 2016-12-27 17:57:18

Oskiel
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię: Oskar.

Nick: Oskiel

UID:30

Twój serial: 535140C01B952EE07EB84515F8DFD6B3

Wiek: 13 lat.

Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie cierpię na żadną z wymienionych chorób.

Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Oskar. Mój pseudonim artystyczny to Oskiel. Uczęszczam do Gimnazjum Publicznego nr. 5 w Łodzi im. Króla Władysława Jagiełły, dokładniej do klasy o profilu mundurowym. Jestem opanowanym, obowiązkowym graczem.

Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Nie długo.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Owszem, posiadałem dużo serwerów, a jeszcze więcej razy byłem Supportem/Moderatorem/Administratorem na innych serwerach.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nigdy.

Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Za nic.

Twoje ulubione eventy: Głównie ZTP, Derby.

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Wyścig kilku etatowy: Gracze biegną z punktu A do punktu B, w punkcie B czeka o 2 auta mniej niż jest graczy i nimi ci co dali rade wejść jadą do punktu C itd. itp.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 2-3h+

Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 1h

Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Mumble, Discord, Steam, Team Speak 3, Skype, Facebook, Google+.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Posiadam duże doświadczenie w pracy z graczami, mogę się bezproblemowo wypowiadać, opowiadać o wszelkich problemach które się dzieją na serwerze. Znam chyba 90% komend.

Coś od siebie: Liczę na pozytywnie rozpatrzenie podania.

Offline

#11 2016-12-27 18:05:08

TheNinja
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
Windows 8Opera 42.0.2393.94

Odp: Rekrutacja na Moderatora !

Imię:Mikołaj
Nick:TheNinja
UID:9
Twój serial:2190B1FBC4EB10E259B08E4B72F08753
Wiek:11
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?:Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem miły grzeczny pomagający.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?:Od 1 dnia startu.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?:Tak
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Niczym.
Twoje ulubione eventy:ZTP,Derby,chowany,
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Nie mam pomysłu niestety.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?:w weekedny od 5 do 6h a w tygodnie od 3h do 5h
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?:od 1h do 2h i 30min.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?:TS3,Skype.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Znam wiele komend i mam szybką reakcje na ataki serwera.
Coś od siebie:Pozdrawiam RCON'ów, Adminów, Moderatorów. TheNinja.

Offline

#12 2016-12-27 18:13:38

Anonimowy
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja na Moderatora !


Imię: Michał
Nick: Anonimowy
UID: 33
Twój serial: ACF8D27385E9384DC6141FB517236844
Wiek: 18
Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?: Nie, lecz czasami, ale to czasami zdarzy się błąd w pisowni.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Witam, jestem Michał mieszkam w woj. podkarpackim. Mam doświadczenie dotyczące skryptowania, mapowania i przerabiania modeli. Mam doświadczenie dotyczące rangi. Nie lubię kłamać i nie lubię kłamstwa, przyznaję się do winy gdy coś zrobię.
Od jak dawna grasz na serwerze Amazing Life?: Od dziś.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?: Tak
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Brak
Twoje ulubione eventy: ZTP, derby, wyścigi i inne
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Mam dużo, nie zdradzam aby osoby nie kopiowały pomysłu.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: Zależy od mojego czasu, 1-3 godziny.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?: 10-30 minut.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?: Tak z Adamem (:D)
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Myślę, że będę dobrze sprawował na randze.
Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, miłego wieczoru.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pgn - playyourstories - mythicrpg - lifeonroad - stats-life